Facebook

Občanské sdružení Ztracené děti

Nezisková organizace na pomoc dětem

Okamžitá akce bezprostředně po nahlášení
ztráty dítěte je pro nás naprosto prioritní

Databáze ztracených dětí

V současné době je veřejná databáze v realizaci a probíhá jednání o spolupráci s Policií ČR.

Výzva pro všechny občany, kterých se tato problematika bezprostředně dotýká nebo se v minulosti dotkla, nechť se na nás s důvěrou obrátí.

Ztracené děti, o.s.
Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Tel./Fax: +420 281 867 746
Mobil: +420 775 292 994
E-mail: info@ztracene-deti.cz

Prosíme, kontaktuje nás. Děkujeme

V blízké budoucnosti budeme používat softwarový program, který umožňuje generování poslední fotografie ztraceného dítěte a dokáže tak odhadnout například jeho současnou podobu. Zcela záměrně je zde použito výrazu „ztracených dětí“. Správný výraz je děti pohřešované, tedy ty, které nahlásí jejich zákonní zástupci jako děti pohřešované.

Policie samozřejmě pátrá i po „hledaných dětech“, ale to se týká mladistvých a důvod pátrání spočívá ve spáchání trestné činnosti.

První  veřejně dostupná databáze pohřešovaných děti  nabízí obrovský PR prostor pro případného sponzora, skupinu, politickou stranu, která by se účastnila a kooperovala s naším OS. Veřejně dostupná databáze bude vytvořena na profesionální úrovni a v souladu s předpisy na ochranu osobních údajů. Veškerá manipulace s touto databází bude dle platných ISO bezpečnostních norem, aby nemohlo dojít ke zneužití, napadení databáze nebo úniku neoprávněných informací.

Copyright 2012 Ztracené děti, o.s. Poděbradská 88/55 198 00 Praha 9 info@ztracene-deti.cz